Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRF0120975 |
49 479 Kč
včetně DPH 21%1732 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Materiál povrchu | Sklo |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
| Tvar varné zóny 1 | Obdélníkový |
| Umístění varné zóny 1 | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 1 | 2100 W |
| Větší intenzita varné zóny 1 | 3700 W |
| Typ varné zóny 2 | Velký |
| Tvar varné zóny 2 | Obdélníkový |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 2 | 2100 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 3700 W |
| Typ varné zóny 3 | Velký |
| Tvar varné zóny 3 | Obdélníkový |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 3 | 2100 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3 | 3700 W |
| Typ varné zóny 4 | Velký |
| Tvar varné zóny 4 | Obdélníkový |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vepředu |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 4 | 2100 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4 | 3700 W |
| Prodlužovací zóna | |
| Kombinovaná zóna | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Umístění ovládání | Čelní |
| Časovač | |
| Digestoř | |
| Zabudovaná kapuce | |
| Příkon | |
| Příkon (elektřina) | 7400 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 830 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hmotnost | 23 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 1030 mm |
| Hloubka balení | 915 mm |
| Výška balení | 430 mm |
| Hmotnost včetně balení | 25 kg |